На Львівщині військові мають можливість отримати кредит на житло під 0% | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині військові мають можливість отримати кредит на житло під 0%
13 Лютого, 16:00

На Львівщині військові мають можливість отримати кредит на житло під 0%

На Львівщині військові зможуть отримати у ПриватБанку кредит на придбання житла під 0% . Про це повідомили у пресслужбі ПриватБанку.

Відтепер кадрові військовослужбовці, правоохоронці, ветерани війни та учасники бойових дій можуть придбати житло в іпотеку у Львові та Львівській області на пільгових умовах. Мова йде про компенсацію відсотків на придбання житла за державною програмою “єОселя”.

“ПриватБанк та Департамент економічної політики Львівської обласної державної адміністрації підписали двосторонній договір про співробітництво в частині компенсації відсотків на придбання житла за державною програмою «єОселя». Відповідно до умов Програми компенсації відсоткової ставки за іпотечними кредитами окремих категорій громадян у Львівській області, для військових, правоохоронців та членів їх сімей відсоткова ставка 3% буде повністю компенсована за рахунок обласного бюджету”, – йдеться у повідомленні.

Додамо, що для ветеранів війни та членів їхніх сімей, учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, сімей загиблих ветеранів війни та для загиблих захисників і захисниць України відсоткову ставку знижено до 4% річних.

Детальні умови – за посиланням: https://privatbank.ua/kredity/e-oselya

Відео