Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині вночі кілька разів лунали сирени, – Козицькій
25 Лютого, 12:12

На Львівщині вночі кілька разів лунали сирени, – Козицькій

На Львівщині цієї ночі кілька разів лунали сирени. Причиною стало те, що зі сторони Білорусі противник піднімав у повітря свої літаки. Була загроза удару по об’єктах критичної інфраструктури Львова, зокрема Міжнародного аеропорту «Львів». Про це під час брифінгу повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«До правоохоронних органів надходять багато повідомлень щодо підозрілих осіб чи транспортних засобів. Наші силові структури оперативно відпрацьовують інформацію. Однак, станом на ніч, що минула та на ранок сьогоднішнього дня екстрених випадків (пострілів), пов’язаних з військовими діями не було. Наразі в повітрі області зафіксовані безпілотники та розвідувальна техніка, які відпрацьовують простір над кордоном та нашими військовими частинами.  Про усі подальші дії ми обов’язково будемо повідомляти населення», – поінформував Максим Козицький.

Наразі в області посилено працюють над збільшенням кількості резервістів в підрозділи тероборони. Громадяни, які мають бойовий досвід чи підпадають під першу та другу хвилі будуть піддаватись мобілізації першочергово.

Нагадаємо, від учора виїзд з України заборонено чоловікам віком 18-60 років. Через це на кордоні виникло певне напруження, повідомив Максим Козицькій.

«Запрошую усіх стати на захист свого краю і записуватись у територіальну оборону. Це першочергове завдання кожного свідомого громадянина. Наразі в посиленому режимі працює оборонний Штаб, Академія сухопутних військ, розвідка, а також добровольці», – додав очільник ОДА.

Схожі новини