На Львівщині волонтерки організували Великодній збір для одиноких літніх людей: як долучитися | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині волонтерки організували Великодній збір для одиноких літніх людей: як долучитися
22 Квітня, 15:19
logo-black

На Львівщині волонтерки організували Великодній збір для одиноких літніх людей: як долучитися

На Львівщині волонтерки організували Великодній збір на подарунки для самотніх потребуючих людей, які перебувають у Монастироцькому психоневрологічному інтернаті, паліативному відділенні у Раві-Руській та хоспісі в Угневі. 

Організаторка збору Тетяна Криворучко розповіла LMN, коли почали волонтерську діяльність та чого найбільше потребують люди. 

Волонтеримо разом з Марією Козак та Марією Малетич. Почали відвідувати медичні пансіонати ще з 2014 року. А в 2015 році знайомий лікар розповів нам, що в Монастироцькому інтернаті жахлива ситуація і навіть немає матраців. Ми туди поїхали, переконалися в цьому і завезли матраци.  Згодом ще дізналися про Рава-Руське паліативне відділення і про хоспіс в Угневі”,- розповідає організаторка. 

Пані Тетяна каже, що основною потребою є побутова хімія, бо на це виділяють дуже мало коштів. Також є багато запитів на спідню білизну, тому що люди рвуть на собі одяг. Розповідає, що раніше передавали більше, але зараз важко назбирати, бо багато допомоги йде на фронт і в людей вичерпуються ресурси. 

Вони завжди чекаю на подарунки. Цього разу, якщо все вдасться, то хочемо кожному передати по пасочці, а також обов’язково солодощі, підгузники, побутову хімію, предмети гігієни та інше”,- говорить волонтерка. 

В Монастироцькому психоневрологічному інтернаті знаходяться чоловіки від 18 років. Серед них є люди з інвалідністю, люди в скрутному життєвому становищі, в яких немає батьків, а родичі забрали житло. А у паліативному відділені Рави-Руської та у хоспісі в Угневі лежать хворі на рак, прикуті до ліжка та люди, якими родичі просто не хочуть займатися.

Пані Тетяна додає, намагаються відвідувати заклади чотири рази на рік, бо людей близько 300 і важко зібрати все потрібне.  

Долучитися до Великоднього збору для потребуючих можна написавши у приватні повідомлення організаторці Тетяні Криворучко за посиланням або зателефонувати за номером +380 (97) 945 62 53. 

 

User Image
Адріана Карапінка
Відео