На Львівщині виявили перший випадок штаму «Омікрон» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині виявили перший випадок штаму «Омікрон»
29 Грудня, 13:30

На Львівщині виявили перший випадок штаму «Омікрон»

В Україні виявили ще 5 нових випадків штаму коронавірусу Омікрон. Один із них – у Львові.

Перший випадок підтвердили ще 18 грудня.

«Загалом новий штам виявили у двох мешканців Києва та двох мешканців Київської області. Також по одному випадку підтвердили у зразках із Дніпра та Львова. Троє з них повернулись з-за кордону(З Німеччини, Польщі та Об’єднаних Арабських Емірат)», – розповів заступник міністра охорони здоров‘я Ігор Кузін.

Наразі медики обстежують контактних осіб.

У МОЗ нагадують, що ефективними профілактичними заходами проти будь-яких штамів коронавірусу, зокрема “Омікрону”, залишаються використання захисних масок, дотримання дистанції та регулярне миття рук.

Нагадаємо, Карантин в Україні продовжили до 31 березня 2022 року. Це допоможе максимально ефективно протидіяти пандемії та захистити здоров’я людей. Усі правила щодо доступу до публічних місць із ковід-сертифікатами, носіння масок та дистанції залишаються в силі.

Додамо, з 13 грудня українці з ослабленим імунітетом можуть робити щеплення додатковою дозою вакцини проти COVID-19. Вона рекомендована людям з ВІЛ-інфекцією, онкологією, після трансплантації органів, особам, які проходять імуносупресивну або імуномодулюючу терапію, та особам із низкою інших імунодефіцитних станів.

Відео