На Львівщині визначили переможців конкурсу регіонального розвитку | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині визначили переможців конкурсу регіонального розвитку
09 Червня, 15:13

На Львівщині визначили переможців конкурсу регіонального розвитку

33 проєкти стали переможцями Конкурсу проєктів регіонального розвитку Львівщини. Для їх реалізації в обласному бюджеті передбачено 49,8 млн грн.

«Загальна вартість проєктів-переможців 113,6 мільйонів гривень, з яких 50 мільйонів – кошти обласного бюджету, 63 мільйони – кошти місцевих бюджетів, 500 тисяч гривень – небюджетні кошти», – кажуть у ЛОДА.

Проєкти-переможці охоплюють 30 територіальних громад у 7-ми районах області.

 

«Раніше визначили 32 потенційних переможці, проте, Кам’янка-Бузькою громадою не надано рішення органу місцевого самоврядування щодо співфінансування їх проєкту (реконструкція приміщень КНП «Кам’янка-Бузька центральна районна лікарня» під діагностично-консультативне відділення у м. Кам’янка-Бузька), як того вимагають умови Конкурсу. У зв’язку з цим, до переліку переможців включили два наступних за рейтингом проєкти – від Трускавецької ТГ (капітальний ремонт покрівлі в КНП «Модрицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Трускавецької міської ради) та Боринської ТГ (капітальний ремонт системи опалення (заходи з енергозбереження) Верхненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів – закладу дошкільної освіти Боринської селищної ради). Ці громади можуть отримати кошти з обласного бюджету на свої проєкти, якщо протягом 10 днів подадуть до департаменту економічної політики ЛОДА рішення органів місцевого самоврядування про співфінансування», – йдеться на сайті ЛОДА.

Нагадуємо, що конкурс проєктів регіонального розвитку проводився вперше. Цьогоріч для участі у ньому було подано 108 проєктних заявок 62 територіальними громадами, 2 райдержадміністраціями, а також територіальними громадами в межах співробітництва.

З переліком переможців можна ознайомитися за посиланням.

Відтак, після визначення переможців, територіальні громади повинні розпочати тендерні процедури.

Відео