На Львівщині вже встигли провакцинувати 700 людей: де працюють мобільні бригади | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині вже встигли провакцинувати 700 людей: де працюють мобільні бригади
09 Березня, 15:11

На Львівщині вже встигли провакцинувати 700 людей: де працюють мобільні бригади

На Львівщині триває вакцинація населення від коронавірусу. Сьогодні в області працює 4 мобільні бригади, – повідомили в ЛОДА.

«Цими вихідними до вакцинації долучились бригади на територіях області. Це мобільні бригади Червонограда, Самбора, Стрия. Окрім цього, продовжує працювати мобільна бригада у Львові», – зазначив керівник департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис.

Першочергово вакциновують медиків ковідних закладів.

 

«Враховуючи що вакцина десятидозна, залишковими дозами вакцинують відомих, авторитетних мешканців області. Є багато людей, які зголошуються на вакцинацію, щоб власним прикладом продемонструвати безпечність і необхідність вакцинації», –  каже Чемерис.

Загалом на сьогодні вже провакцинували понад 700 мешканців області. У вакцинованих не спостерігали побічних ефектів, зазначають медики, лише незначні прогнозовані ознаки-симптоми після вакцини, серед яких слабкість, незначне підвищення температури тіла тощо.

«До кінця цього тижня ще 9 мобільних бригад отримають сертифікати про проходження навчання з вакцинації. Окрім цього, одна бригада вже пройшла навчання по роботі з вакциною Pfizer і як тільки вона прибуде на Львівщину, бригада розпочне роботу. Наголошу, що мобільні бригади працюють у вихідні, відтак надалі кількість вакцинованих буде збільшуватись», – додають у департаменті ОЗ.

  • 0
  • 894
Відео