Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині не пускатимуть пасажирів без Сovid-сертифікатів та ПЛР-тестів у приміський транспорт
12 Листопада, 09:16

На Львівщині не пускатимуть пасажирів без Сovid-сертифікатів та ПЛР-тестів у приміський транспорт

Вчора, 11 листопада, обласна комісія  ТБ та НС прийняла рішення про заборону перевезень пасажирів без  документів, які підтверджують вакцинація (дві дози) або негативного ПЛР-тесту. Це не стосується осіб, які не досягли 18-річного віку. Рішення набуде чинності з 22 листопада, повідомляє пресслужба ЛОДА.

«Додатково до карантинних обмежень, встановлених на території області, з 22 листопада 2021 року до окремого рішення заборонити здійснення регулярних та нерегулярних  перевезень пасажирів (окрім осіб, які не досягли 18-річного віку) автомобільним та залізничним транспортом у межах Львівської області без наявності у них сертифікатів, що підтверджують вакцинацію, або ж негативного ПЛР-тесту, проведеного не пізніше ніж 72 години до дня поїздки», – йдеться у рішенні.

Пасажирів не будуть пускати в автомобільний та залізничний транспорт у внутрішньообласному сполученні, якщо у них немає при собі таких документів:

  • Негативний результат тесту на COVID-19 (методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2), зроблений не пізніше, ніж за 72 години до дня поїздки.
  • Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації вакциною, яка дозволена Всесвітньою організацією охорони здоров’я.
  • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію першою дозою вакцини (жовтий сертифікат) чи другою дозою (зелений сертифікат).
  • Свідоцтво, яке підтверджує, що людина одужала від зазначеної хвороби. Отримати документи можна за допомогою мобільного додатка Портал «Дія».

 

Обмеження не поширюються також  на:

  1. перевезення легковими автомобілями. Кількість пасажирів не має перевищувати 5 осіб (разом з водієм), без урахування дітей віком до 14 років;
  2. службові та/або орендовані транспортні засоби (ТЗ) підприємств, закладів та установ в межах кількості місць для сидіння і лише за маршрутом руху, про які проінформували органи Національної поліції не менш ніж за 2 дні;
  3. пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні за наявності у них вказаних вище документів.

 

Перевізник при перевезенні автомобільним транспортом має поінформувати пасажирів про запровадження нових карантинних обмежень, а при перевезенні залізничним транспортом – перевіряти наявність у пасажирів наявність визначених документів.

Контроль за здійсненням цього рішення покладено на поліцію.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини