Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині завершують ремонт дороги Східниця – Пісочна
08 Вересня, 13:20

На Львівщині завершують ремонт дороги Східниця – Пісочна

Дорожники завершують ремонт на автошляху Східниця – Пісочна, довжиною  52, 5 кілометрів. Дорогу розпочали ремонтувати у 2017 році, відтак відремонтували 20,6 км у вирівнюючому шарі та 13,3 км у верхньому шарі асфальтобетонного покриття. Про це  повідомляють у пресслужбі ЛОДА.

“На ремонт цієї дороги скерували понад 280 мільйонів гривень. Дорогу ремонтують на двох ділянках – Дрогобич – с. Пісочна та смт. Східниця – м. Борислав. На першій ділянці роботи практично завершили. Дорожники проклали конструктивні шари асфальтобетонного покриття з попереднім укріпленням основи, нанесли розмітку та встановили сучасні дорожні знаки маршрутного орієнтування, меж населених пунктів за європейським зразком”, зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Щодо ділянки смт. Східниця – м. Борислав влаштували нижній та верхній шари покриття. Наразі завершують роботи з влаштування водовідведення, нанесення розмітки та встановлення дорожніх знаків. Дорогу ремонтує підрядна організація ТзОВ «Автомагістраль- Південь».

«Повністю відновленим автошляхом зазначеної дороги водії зможуть мандрувати вже через кілька тижнів. Ця дорога є стратегічно важливою, оскільки веде до низки туристичних об’єктів. Відтак, переконаний, відремонтований автошлях дозволить залучити ще більше туристів в регіон, а це сприятиме економічному, культурному та інвестиційному розвитку Львівщини», – додав Юрій Бучко.

Схожі новини