Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині завершили ремонт дороги Східниця-Пісочна
24 Вересня, 19:49

На Львівщині завершили ремонт дороги Східниця-Пісочна

На Львівщині завершили ремонт дороги Т-14-02 Східниця-Пісочна. Ця дорога, загальна протяжність якої 52,5 км, веде до курортних міст Трускавця, Борислава та селища Східниця. Вартість ремонту склала понад 400 млн грн. – пише “Захід.нет”

“Ремонтувати цю дорогу розпочали ще у 2017 році. Впродовж 2017-2019 років було покладено 20 км у вирівнюючого шару асфальтобетонного дорожнього покриття та 13 км – верхнього шару.

У 2020 році відремонтували дорогу на ділянках Дрогобич-Пісочна та Східниця-Борислав – загалом 39,1 км”, – розповіли виданню у Службі автомобільних доріг Львівщини.

 

1-187

Під час ремонту зрізали старий шар дорожнього покриття, укладали конструктивні шари асфальтобетону з попереднім укріпленням основи із щебенево-піщаної суміші, влаштували з’їзди та тротуари у межах населених пунктів. На сьогодні на дорозі вже нанесено розмітку, встановлено металеве бар’єрне огородження та дорожні знаки. Офіційне відкриття дороги після ремонту відбудеться завтра, 25 вересня, за участі голови Укравтодору та керівництва області.

Кошторис ремонту дороги склав 411,7 млн грн. Роботи виконувала підрядна організація «Автомагістраль-Південь».

 

Схожі новини