Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині збільшили кількість сирен: куди звертатись, якщо нечутно
07 Березня, 19:47

На Львівщині збільшили кількість сирен: куди звертатись, якщо нечутно

У Львівській області встановили нові системи оповіщення про повітряну тривогу та полагодили несправні. Про це повідомляє Львівська обласна державна адміністрація.

“У воєнний час усі системи оповіщення населення повинні працювати оперативно, — зазначає ЛОДА. — Тому в населених пунктах Львівщини, де не чутно сирен, покращують роботу наявних, а також встановлюють нові системи оповіщення”.

Зокрема, у Львові знову запрацювали три тривожні сирени: біля Національного лісотехнічного університету, що на вулиці Генерала Чупринки, біля корпусу Національного медичного університету, що на вулиці Шимзерів, а також торгового центру “Львів” на вулиці Княгині Ольги.

Незабаром у місті встановлять засоби оповіщення, які до цього були несправні: їх уже відремонтували.

Тим часом місто Стрий обладнали потужною електросиреною на вагоноремонтному заводі, а в Червонограді додали чотири сирени з гучномовцями на вулицях Корольова, Шептицького, Сокальській та Львівській.

Задля ефективнішого оповіщення електросирену в Бориславі перенесли з вулиці Гірної на Коваліва. Як і у Львові, тут додатково з’являться полагоджені системи.

Також збільшать кількість сирен у Пустомитах (4 системи), Буську (10), Тростянці (10) та Новому Яричеві (5). У старостинських округах працюють уже більшість сирен.

Бракує сигналів тривоги в районних центрах, а також для резерву. Для цього шукають електромеханічні сирени та електронні сирени середньої й великої потужності.

Громади, підприємства й об’єднання Львівщини закликають звертатися до департаменту з питань цивільного захисту для встановлення систем у тих місцях, де їх ще немає або недостатньо. Контакти можна знайти тут.

Схожі новини