На Львівщині зніматимуть фільм про життя в ґетто | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині зніматимуть фільм про життя в ґетто
19 Січня, 17:37

На Львівщині зніматимуть фільм про життя в ґетто

Весною на Львівщині зніматимуть фільм про Другу світову війну. У кінострічці покажуть життя єврейської родини у ґетто. Називатиметься стрічка «Кімната Маріани» режисера Емануля Фінкеля. Сюжет повнометражного фільму побудований на реальних подіях.

Зйомки відбуватимуться на території Львівської області, зокрема велику частину фільму зніматимуть у Львові.

«Добре, що саме Львівщину обрано місцем для зйомок, добре, що глядачі зможуть більше дізнатися про історію нашого краю, побачити нашу архітектуру, природу і загалом ознайомитися з Україною та Львівщиною. Тішуся, що все це можна буде побачити на великих екранах світових кінотеатрів», – розповідає голова облдержадміністрації Максим Козицький.

Кінострічку зніматиме українською мовою кіностудія «Laco films». Також до зйомок залучені компанія “Cinefrance”, французький продюсер Жан-Люк Орм’єр, ізраїльський продюсер Давід Сільбер та Metro Communications.

Представники компаній та режисери сьогодні зустрілись із головою облдержадміністрації Максимом Козицьким та мером Львова Андрієм Садовим для того, щоб обговорити співпрацю у межах реалізації цього проєкту.

«Будемо всіляко сприяти знімальному процесу, адже розуміємо, що це корисно для Львова. Для міста зйомки кожного фільму – це дуже добре, адже ви показуєте світу неймовірні локації і це притягує до нас все більше гостей», – розповідає мер Львова.

Головною героїнею фільму буде французька акторка, яка ще з вересня розпочала вчити українську мову, аби глядач зміг повністю зануритись в атмосферу тих часів.

Підготовка до зйомок кінопроєкту розпочнеться у березні. Знімання кінострічки «Кімната Маріани» стартує у квітні та триватиме до червня. Бюджет фільму складає понад 4 млн євро.

Відео