На Львівщині зросли борги за комуналку | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині зросли борги за комуналку
14 Лютого, 14:50

На Львівщині зросли борги за комуналку

На Львівщині продовжують рости борги за комунальні послуги. Зокрема вкінці грудня вони перетнули позначку 3,8 млрд грн. Про це повідомили у Головному управлінні статистики у Львівській області.

У грудні жителям Львівщини нарахували майже 1,8 млрд грн за комунальні послуги. Проте оплатили мешканці області більше 1,2 млрд грн, що становить лише 67,7%. Вже третій місяць поспіль мешканці області не покривають всіх платіжок.

Загалом вкінці грудня борги жителів Львівської області зросли до 3,8 млрд грн. Найбільші борги за постачання та розподіл газу – 2,59 млрд грн, за постачання тепла і гарячої води – 652,9 млн грн, а також за постачання та розподіл електроенергії – 223,7 млн грн.

Окрім цього, 182,7 млн грн жителі Львівщини не сплатили за централізоване водопостачання та водовідведення, 155,2 млн грн – за управління багатоквартирним будинком і ще 31,3 млн грн – за надання послуг з вивезення побутових відходів.

Додамо, минулого року з травня по вересень в області борги за комуналку не росли. Весь цей час мешканці оплачували всі рахунки і навіть покривали невелику частину боргів. Проте у жовтні борги знову почали збільшуватись і виросли до 2,8 млрд грн.

Відео