На Львівщині звільнили двох митників через пропуск вантажівки з контрабандою технікою – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині звільнили двох митників через пропуск вантажівки з контрабандою технікою
26 Квітня, 12:59

На Львівщині звільнили двох митників через пропуск вантажівки з контрабандою технікою

Двох посадовців митного поста «Угринів» звільнили з Держмитноїслужби через те, що вони оформили завантажену вантажівку, як порожню. Крім того, щодо третьої особи митного поста правоохоронці порушили дисциплінарне провадження.

Про це розповіли у Львівській митниці.

«Днями на митному посту «Угринів» відбулося оформлення як порожнього транспортного засобу, який після завершення усіх процедур рушив далі митною територією України. Та не проїхавши і 40 метрів, зазначену автівку зупинила мобільна група у складі співробітників Служби безпеки України у взаємодії з підрозділом внутрішньої безпеки Держмитслужби. За наявною оперативною інформацією, ця автівка насправді була завантажена новою технікою»,  – йдеться у повідомленні.

12-31
11-33

Відтак, митники провели переогляд вантажівки та знайшли телефони, ноутбуки, планшети, годинники, навушники «Apple» та інших торгових марок у кількості 5 741 одиниця.

Правоохоронці склали протокол про порушення митних правил за ч. 1 ст. 482 Митного кодексу України (переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України поза митним контролем).

Відтак, двох митників поста «Угринів» звільнили з посад, щодо третього порушили дисциплінарне провадження та відсторонили від виконання посадових обовʼязків на час його здійснення.

Відео