Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщину переїдуть понад 30 підприємств з півдня і сходу України
13 Березня, 09:10

На Львівщину переїдуть понад 30 підприємств з півдня і сходу України

31 підприємство з центральної та східної України переїде на Львівщину. Про це повідомив голова Львівської ВА Максим Козицький на сторінці у facebook.

За його словами, йдеться про ті підприємства, які вже ухвалили остаточне рішення. Ще є кілька десятків заявок від тих, хто ще роздумує, куди саме перевезти свої потужності.

«У Львівську обласну військову адміністрацію звертаються як невеликі виробництва, де працює 15-20 людей, так і ті, які нараховують понад тисячу працівників. Найбільше звернень надходить з Київської та Харківської областей. Зараз бізнеси, які вирішили переїхати на Львівщину, укладають зобов’язання із надавачами приміщень. Перевозять обладнання та комплектуючі: і залізницею, і вантажним транспортом.

Тим підприємствам, які вже ухвалили рішення переїжджати на Львівщину запропонували на розгляд низку приміщень комунальної, державної чи приватної власності.

У ЛОВА звернулися до мешканців Львівщини, які мають великі виробничі або складські площі і не використовують їх з проханням здати їх в оренду або продати. Для цього слід заповнити форму.

Поки власники бізнесів визначаються з приміщеннями, їхнє устаткування перебуває у хабах, які Львівська ОВА спеціально розгорнула в області, щоб майно було в безпеці. Таких хабів на Львівщині є чотири. Усі вони під наглядом правоохоронців.

Схожі новини