Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщину переїжджають два потужні машинобудівні підприємства
14 Квітня, 13:41

На Львівщину переїжджають два потужні машинобудівні підприємства

Підприємства із територій, де сьогодні ведуть активні бойові дії, перевозять свої виробничі потужності на захід України. Так, вже найближчим часом у Львівській області свою роботу розпочнуть два потужні українські підприємства машинобудівної галузі. Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

Сьогодні у Львівській ОВА їхні керівники підписали відповідні договори про оренду виробничих приміщень.

Перше підприємство – це ТОВ «УК «ВІТРОПАРКИ УКРАЇНИ», в складі групи компаній ПАТ «Краматорський завод важкого верстатобудування»,  яке створило сучасне виробництво повного циклу. Компанія розробляє, будує та обслуговує вітроустановки, генерує та здійснює постачання електроенергії. Релокуються із Краматорська.

Друге підприємство – промислова компанія «Пожмашина». Це єдиний виробник великої спеціалізованої протипожежної техніки в Україні, лідер на ринку пожежної, спеціалізованої та сільськогосподарської техніки.

З Чернігівської області на Львівщину релокують третину заводу. Після завершення війни планують частину виробництва залишити і навіть розпочати виробництво вантажної техніки, що створить нові робочі місця.

З міркувань безпеки адреси, де будуть працювати підприємства, не називають.

Додамо, від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну на Львівщину релокувались 79 підприємств. З них 32 уже працюють.

Схожі новини