На Львівщині 8 тисяч чоловіків призвали до війська | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині 8 тисяч чоловіків призвали до війська
18 Червня, 12:33

На Львівщині 8 тисяч чоловіків призвали до війська

Від початку квітня до кінця червня на Львівщині призвали вісім тисяч майбутніх солдатів з двадцяти двох тисяч призовників. Про це повідомляє Захід.нет.

Чоловіки з Львівщини потрапили у Десантно-штурмові війська, до Національної гвардії, а також у команди Генерального штабу. Частина призовників служитиме у Президентському полку, там суворіший відбір, та особливі вимоги до здоров’я і зовнішнього вигляду. До прикладу не має бути татуювань чи родимих плям.

За словами військових, цього разу призов був вдалим. Адже багато юнаків самі зголошувалися йти служити, були й такі, хто приїздив для цього з-за кордону.

Нагадаємо служити у війську повинні чоловіки від 20 до 27 років за винятком тих, хто має відстрочку або звільнення від служби в армії за станом здоров’я.

«В кого народилися діти, кому виповнилося 27 років, або виповниться до першого жовтня, в кого дружина завагітніла, хто одружиться до 1 жовтня, хто поступить в університет, прийдіть, будь ласка, в військовий комісаріат. Призову вже нема, ніхто вас нікуди не відправить і не забере, надайте, будь ласка, свої дані, щоб з першого жовтня нам було простіше проводити призовну компанію», – каже військовий комісар Львівщини Олександр Тіщенко.

На тих, що ухилились від призову зараз відкрито чотирнадцять кримінальних справ.

Відео