Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині бракує фахівців: роботодавці обіцяють платити понад 10 тисяч гривень
08 Березня, 09:30

На Львівщині бракує фахівців: роботодавці обіцяють платити понад 10 тисяч гривень

У Львівській області є понад 6,6 тис вільних вакансій. Кожна п’ята –зі зарплатою понад 10 тис грн, зазначають у відділі інформаційної роботи Львівського обласного центру зайнятості.

На роботу у Буському районі запрошують головного агронома. Йому на підприємстві «Захід-Агро-Львів» обіцяють зарплату 30 тис грн. В обов’язки працівника входить організація заходів, які підвищать врожайность сільськогосподарських угідь, родючості ґрунтів. Повинен слідкувати за раціональним використанням органічних і мінеральних добрив, пестицидів. Потенційний працівник братиме участь у розробці технологічних карт сільськогосподарських культур, буде вести книгу історії полів.

Зарплату 20 тис грн обіцяє платити львівський приватний підприємець Іван Мелеганич маляру, рихтувальнику кузовів. Працівники мають вміти підготувати машину до фарбування та зробити відновлювальний ремонт кузовів автівок.

Стільки ж може отримувати гірник очисного забою на відокремленому підрозділі «Шахта» «Відродження» у Сокальському районі. Таку ж винагороду забезпечать оператору виробничої дільниці на «СВП» у Яворівському районі.

Зарплати понад 15 тис грн обіцяють менеджерам з логістики та електрозварювальникам.

Фото: ілюстративне

Схожі новини