Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині для соціальних працівників закупили велосипеди
21 Грудня, 19:07

На Львівщині для соціальних працівників закупили велосипеди

Для працівників районних територіальних центрів соціального обслуговування, які надають послуги незахищеним мешканцям гірських територій Львівщини, закупили 221 велосипед, повідомили у прес-службі ЛОДА.

Велосипеди отримають соціальні робітники Дрогобицького, Турківського, Старосамбірського, Сколівського  Самбірського районів.

«Соціальні працівники територіальних центрів мають чимало одиноких і хворих людей похилого віку та за день проходять не один кілометр. Нерідко приносять замовлення підопічних: продукти харчування, ліки, продовольчі товари. Крім цього, їм ще необхідно зробити чимало хатніх справ  вдома у них: прибрати, виконати іншу хатню роботу, допомогти у приготуванні їжі», – йдеться у повідомленні.

На велосипедах соціальні працівників будуть їздити до людей похилого віку, осіб з інвалідністю, які опинились в складних життєвих обставинах.

Уже передали 50 велосипедів у Сколівський та 44 велосипеди у Старосамбірський райони.  Закупівлю велосипедів здійснено в рамках програми «Нові точки зростання для сталого розвитку гірських територій Львівської області».

Схожі новини