На Львівщині готуються до перепису населення | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині готуються до перепису населення
13 Травня, 13:19

На Львівщині готуються до перепису населення

Сьогодні під час апаратної наради ЛОДА керівник Головного управління статистики Львівщини Світлана Зимовіна повідомила, як саме відбуватиметься процес перепису населення Львівщини, пише Галінфо.

“Перепис відбудеться у два етапи: інтернет-раунд та безпосереднє відвідування житлових будинків і отримання відповідей респондентів. Від того, наскільки якісно область підготується до перепису, залежить як відбудеться сам перепис. Зараз триває робота зі створення реєстрів. Важливо  мати багато реєстрів, адже перепис – безособовий, – каже Світлана Зимовіна. – Варто зазначити, що перепис – це історія країни, це важливий елемент державотворення, тому закликаємо всіх до відповідальної позиції»

Перепис на Львівщині охопить 44 міста, 34 селища міського типу, 1850 сільських населених пунктів, 822 тис. домогосподарств та 475 тис. житлових будинків.

В межах підготовки до перепису сформують обласну комісію з питань сприяння проведення Всеукраїнського перепису населення 2020,  уточнять межі міських населених пунктів та актуалізують картографічний матеріал.

Фото: pogliad

Відео