На Львівщині — кадровий голод: кого шукають і скільки платять | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині — кадровий голод: кого шукають і скільки платять
24 Липня, 18:03

На Львівщині — кадровий голод: кого шукають і скільки платять

Від початку року на Львівщині офіційно було 39,7 тисяч вакансій. Минулоріч у першому півріччі було на 6,8% вільних місць менше.

На 1 липня актуальними залишалися 8,2 тис. робочих місць.

 

“Найбільше варіантів працевлаштування зафіксовано для кваліфікованих робітників: водіїв, швачок, монтерів кабельного виробництва, операторів автоматичних і напівавтоматичних ліній верстатів та установок, укладальників-пакувальників, слюсарів-ремонтників, електрогазозварників. Залишається високим попит на працівників сфери послуг, зокрема, продавців, охоронників, кухарів, офіціантів. З-поміж професіоналів і фахівців затребувані бухгалтери та сестри медичні, а серед представників найпростіших професій – підсобні робітники, прибиральники, вантажники та двірники”, — повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

 

Середній розмір заробітної плати, зазначений у вакансіях — 6,8 тисячі гривень.

Найвищу заробітну плату пропонували працедавці Радехівщини — 8,3 тисячі гривень, Бущини — 8,1 тисячі гривень, Перемишлянщини — 7,6 тисячі гривень, Городоччини — 7,4 тисячі гривень, Львів — 7,3 тисячі гривень і Бродівського району — 7,2 тисячі гривень.

Відео