Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині карантин не послаблять до 7 липня: дитсадки далі закриті
30 Червня, 19:06

На Львівщині карантин не послаблять до 7 липня: дитсадки далі закриті

Карантин на Львівщині продовжили до 7 липня без жодних додаткових послаблень. Під забороною залишаються робота дитсадків, закладів культури, оздоровчих закладів для дітей. Таке рішення сьогодні, 30 червня, ухвалила обласна комісія ТЕБ і НС.

Сьогодні ж під ЛОДА відбувався пікет з вимогою дозволити роботу приватних дитсадків. Обласні чиновники відмовилися піти назустріч мітингувальникам. Пояснили: бояться, що на COVID-19 почнуть хворіти діти.

«Не можемо послаблювати карантин, коли кількість нових хворих щодня збільшується на 150-240 людей, коли відсоток завантаженості лікарень стрімко наближається по критичної познаки, а стан пацієнтів, які звертаються до лікарів, важчий, порівняно з початком пандемії. Львівщина серед лідерів за кількістю складених протоколів про порушення карантину. Днями мережу сколихнуло відео, на якому близько сотні людей влаштували масове купання у джерелі біля Львова. Цією справою зараз займаються правоохоронні органи», – наголосив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис повідомив, що на сьогодні у стаціонарах лікарень Львівщини перебувають понад 950 хворих з коронавірусом. Щодня госпіталізовують близько 80 людей, зростає кількість хворих з пневмоніями.

Питання можливих карантинних послаблень на Львівщині обласна комісія ТЕБ і НС розгляне на засіданні 7 липня.

Нагадаємо, що загалом коронавірусну інфекцію на Львівщині виявили у 5435 осіб, 146 людей померло. 747 пацієнтів одужало. За добу 29 червня в Україні підтвердили коронавірус у 706 осіб, 12 хворих померли, 88 людей одужали.

Фото: ЛОДА

Схожі новини