На Львівщині кількість отримувачів субсидії зменшили вдвічі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині кількість отримувачів субсидії зменшили вдвічі
09 Січня, 16:25

На Львівщині кількість отримувачів субсидії зменшили вдвічі

Цього опалювального сезону лише 200 тисяч сімей зможуть отримати субсидію. Минулого року домогосподарств з таким правом було вдвічі більше.

Про це сьогодні під час брифінгу заявила директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк.

За її словами, такі зміни є позитивними для деяких львів’ян.

 

“Протягом 2018 року були внесені зміни до постанови Кабміну, яка визначає порядок призначення і нарахування субсидій. Така підтримка від держави стала більш соціально адресною. Вона дозволила отримати субсидії саме тим сім’ям, які реально потребують підтримки від держави”,- каже Наталія Кузяк.

Також на брифінгу розповіли про зміни для отримувачів субсидії. Обов’язковою умовою є працевлаштування людини і отримання нею доходів, але у цього правила є певні винятки.

 

“Деякі зміни дозволяють людині не отримувати доходів і мати право на субсидію,- каже Наталія Кузяк. – За рішенням комісій, які створені на місцях при районних адміністраціях або при виконкомах міських рад. Наприклад, якщо це безробітні у сільській місцевості або безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості, вони мають право на субсидію. Також зміни торкнуться і заробітчан. Якщо людина легально перебуває закордоном і може це підтвердити довідкою( місце роботи, навчання, лікування) , то це не є підставою для відмови у субсидії”.

Наталія Кузяк додала, тепер житлову площу не враховують. На сьогоднішній день ці правила дійсні до опалювальної площі приміщення (120 м кв – для квартир, 200 м кв – для житлових будинків).

Відео