Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
04 Серпня, 17:07
logo-black

На Львівщині кожна ОТГ матиме свого поліцейського офіцера

Вже до кінця 2020 року в 22 об’єднаних територіальних громадах Львівщини буде свій офіцер поліції. Він має забезпечити спокій та порядок мешканців та 90% свого робочого часу проводитиме в ОТГ, за яку відповідатиме.

«Таким кроком хочемо реалізувати для мешканців новостворених громад безпечний простір, підтримувати там правопорядок, забезпечувати законність та постійну тісну співпрацю між поліцією та людьми. Проект «Поліцейський офіцер громади», це крок, де поліція та керівництво ОТГ є партнерами, а офіцер звітуватиме про роботу безпосередньо мешканцям, яких бачитиме щодня. Це має стати реальним результатом реформи поліції в дії», – каже заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Дмитро Міхалець.

У поліції розповідають їхній представник на території громади буде не лише працювати, але й мешкати. Це дасть змогу дільничному офіцеру краще знати жителів, їхні проблеми.

Поліцейський ОТГ матиме повноваження дільничного і патрульного. Зможе розслідувати правопорушення, контролювати безпеку дорожнього руху та проводитиме роботу з дітьми. А ще контролюватиме дозволи на зброю.

Для кращої та ефективнішої роботи офіцер матиме свій власний поліцейський патрульний автомобіль.

Поки вже голови 22 об’єднаних територіальних громад Львівщини підписали Меморандуми про співпрацю з Головним управління Національної поліції у Львівській області. Зокрема Розвадівської, Судововишнянської, Шегинівської, Давидівської, Солонківської, Підберізцівської, Мурованської, Новокалинівської, Рудківської, Бісковицької, Кам’янка-Бузької, Жовтанецької, Заболотцівської, Великомостівської, Великолюбінської, Грабовецької, Ходорівської, Гніздичівської, Новострілищанської, Лопатинської, Меденицької та Бібрської об’єднаних територіальних громад.

До речі, схожі проекти вже роками успішно діють за кордоном, наприклад: в Польщі, Німеччині, США та Канаді.

 

 

 

Схожі новини