Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині намагаються поспіхом поділити 360 млн грн ДФРР
15 Січня, 11:02

На Львівщині намагаються поспіхом поділити 360 млн грн ДФРР

Обласна комісія з розподілу коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) найближчим часом розподілить 360 млн грн, які передбачені для Львівщини у 2020 році. Така сума затверджена у держбюджеті на будівництво об’єктів соціальної інфраструктури.

Перелік цих об’єктів сформований чинними посадовцями ЛОДА і облради так, що найбільше коштів уже шостий рік поспіль можуть отримати Пустомитівський, Городоцький, Мостиський та Самбірський райони, які є виборчими округами братів Дубневичів, а деякі райони в результаті не отримають нічого, пише ZAXID.NET. Цю інформацію виданню підтвердили одразу два посадовці ЛОДА – в.о. голови ЛОДА і співголова комісії з розподілу коштів ДФРР Василь Лозинський та т.в.о. директора департаменту економічної політики ЛОДА Степан Куйбіда. Чиновники не бачать у такому розподілі нічого поганого.

Важливо і те, що раніше проекти на фінансування з ДФРР відбирали на конкурсі, але цього року в ЛОДА пропонують не набирати нових проектів, а фінансувати так звані «перехідні об’єкти», роботи на яких розпочаті у минулі роки. Пріоритетними будуть школи, садочки та стадіони, як це задекларовано керівником уряду.

 

«Якщо говорити про розподілення коштів по районах, то, мабуть, зараз буде збережений невеличкий дисбаланс. Ми будемо завершувати ті об’єкти, які розпочалися. Мені видається, що не потрібно витримувати комуністичну політику, що давайте поділимо всім порівну. Давайте завершимо те, що розпочали, а тоді будемо дивитися», – зазначив Степан Куйбіда.

 

Цього року кошти хочуть розподілити якнайшвидше, попри те, що наразі Львівщина не має призначеного голови ОДА. Зі слів Куйбіди, такий поспіх із розподілом коштів ДФРР пов’язаний з тим, що «ми не хочемо робити помилок, які робили раніше», коли кошти затверджували пізно і були ризики їх неосвоєння.

Зазначимо, кошти з ДФРР на проекти надаються з 2015 року. Протягом усього цього часу пріоритетне фінансування мають згадані райони з виборчих округів Ярослава і Богдана Дубневичів, отримуючи понад 40% коштів із загальної суми, яка виділяється на Львівщину. Таким чином брати Дубневичі забезпечують собі надійний ґрунт для піару на майбутніх виборах, усе збудоване й зремонтоване видають як особисту заслугу, а згадані кошти дуже часто освоюють наближені до них фірми.

Фото: Олег Федонюк.

  • 0
  • 1525
Схожі новини