У Дрогобичі презентували оновлений сервісний центр МВС | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Дрогобичі презентували оновлений сервісний центр МВС
13 Грудня, 18:18

У Дрогобичі презентували оновлений сервісний центр МВС

Відтак, на Львівщині оновили вже всі сервісні центри.

Сьогодні, 13 грудня, відбулась презентація оновленого приміщення сервісного центру МВС у  Дрогобичі.  Він став останнім у списку сервісних центрів МВС нового взірця у Львівській області. У ньому громадянам надаватимуть послуги із реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та заміни посвідчення водія, довідок про відсутність судимостей тощо.

Територіальний сервісний центр МВС 4642 у Дрогобичі розташований на вул. Трускавецькій,64.

Сервісні центри МВС нового зразка побудовані за принципом прозорого офісу та оформлені в єдиному візуальному стилі. Завдяки технічним зручностям – електронній черзі та сучасній інформаційній системі людям стало набагато легше отримувати послуги.

Центри – інклюзивні. Вони обладнані полицями для буккросингу та дитячими куточками для найменших відвідувачів.

Ще сімсервісних центрів МВС нового взірця вже працюють  у  Львові, Новояворівську, Червонограді, Самборі, Стрию, с. Червоне Золочівського району, с. Стрільбичі Старосамбірського району.

В населених пунктах, де немає стаціонарних сервісних центрів МВС, за запитом від органів місцевого самоврядування громадян обслуговує мобільний сервісний центр МВС. Графіки його виїздів та маршрути можна знайти на сайті Регіонального сервісного центру МВС у Львівській області.

“Також на сайті Головного сервісного центру МВС можна замовити довідку про несудимість он-лайн, перевірити свої знання з ПДР на безкоштовному тренажері або ознайомитись з інструкцією для тх, хто хоче вперше отримати водійське посвідчення. Сервісні центри МВС постійно працюють над діджиталізацією послуг та сервісів з метою зробили їх більш доступними для громадян. Зокрема, до кінця 2018 року буде запроваджено сервіс персонального електронного кабінету власника авто”, – повідомили у прес-службі ЛОДА.

Сервісні центри МВС працюють за графіком: у вівторок – п’ятницю – з 9:00 по 18:00, у суботу – з 9:00 по 16:45. За консультаціями з приводу послуг можна звертатись за телефоном (044)-290 -19-88, а також на офіційну сторінку у Фейсбук.

Відео