Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині поки не буде заводу IKEA
14 Листопада, 10:04

На Львівщині поки не буде заводу IKEA

На території Львівської області поки не відкриватимуть завод світового бренду ІКЕA, повідомляє “Твоє місто”. Як зазначив керівник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис теоретично це можливо, але не найближчим часом.

«Не відбудеться цього. Я не кажу, що це неможливо в принципі. IKEA буде, але не сьогодні. У неї  інші завдання. Український бізнес не готовий стати партнером. Компанії світового рівня мають вимоги до партнерів: якість робочого місця, ставлення до працівників. Багато українських компаній навіть не задумувались над тим, що у них запитають, чи їхні працівники добре їдять, чи робочий графік – 8 годин. Якщо нема відповідності вимогам, IKEA каже: ти не можеш бути нашим партнером. Ви собі уявляєте, що відбувається у деревообробній галузі Львівщини? Є галузі, які можна назвати зразковими, але, на жаль, більшість з них із іноземними інвестиціями», – каже він.

За словами Романа Матиса, ІКЕA зможе прийти на український ринок, якщо він дозріє і буде готовий стати партнером.

Нагадаємо, у 2017 році Львівська ОДА звернулася до представників компанії “IKEA” з пропозицією відкрити на території Львівщини завод з обробки деревини. Пізніше шведська мережа магазинів меблів та товарів для дому підтвердила наміри зайти на ринок України. Тоді йшлося про відкриття магазину в одному з торговельних центрів Києва. У 2018 році влада області також провела переговори з виробничим підрозділом корпорації. У липні цього року IKEA запустила сайт для України та почала набирати персонал.

  • 0
  • 53
Схожі новини