Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині поліція активно взялася за порушників карантинних правил
01 Квітня, 14:02

На Львівщині поліція активно взялася за порушників карантинних правил

Працівники Національної поліції на Львівщині склали 99 протоколів за порушення правил карантину. Про це на своїй офіційній сторінці у Facebook повідомив голова ЛОДА Максим Козицький.

«Протидія вірусу – обов’язок не лише обласної влади, а й кожного мешканця Львівщини. Дотримання карантину та самоізоляції – не просто вимога, це реальний спосіб врятувати сотні життів – ваше, ваших рідних і близьких. Вкотре наголошую, карантин – не канікули, тому дотримання карантинних заходів, а також дотримання самоізоляції постійно контролюється поліцією та мобільними групами. Наше спільне завдання – не допустити людських жертв та зробити все, щоб Україна не стала другою Італією», – зазначив голова ЛОДА.

Максим Козицький зазначив, що серед порушників: перевізники, особи, які повернулись з-за кордону та не дотримались зобов’язань та особи, які порушили правила карантину на ринках. Таких порушників зафіксували у Львові та в області.

Штрафи за порушення карантину, санітарних правил і рішень місцевої влади з питань боротьби з інфекційними хворобами становлять від 17 до 34 тис грн для громадян і від 34 до 170 тис грн – для посадових осіб. Протоколи про адміністративні порушення уповноважені складати працівники поліції. Саме ж стягнення накладає місцевий суд.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини