Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Відсьогодні приватні лабораторії на Львівщині не діагностуватимуть коронавірус
17 Березня, 13:07
logo-black

Відсьогодні приватні лабораторії на Львівщині не діагностуватимуть коронавірус

Софія Мінджоса

Відсьогодні, 17 березня, приватні лабораторії Львівщини не можуть виконувати дослідження на виявлення коронавірусу. Тепер діагностику проводитимуть лише у державних медичних закладах.

“Завдяки тому, що держава забезпечила Львівську область тест-системами для діагностики коронавірусу, необхідності у приватній лабораторній діагностиці вже немає, тому відсьогодні ми припиняємо виконувати дослідження “Коронавірус 2019-nCoV, якісне визначення РНК методом ПЛР”, – повідомляють у приватній лабораторії “Медіс”.

Як дізналася LMN, ця лабораторія  – єдина з приватних закладів в області проводила аналізи на виявлення коронавірусу. Ще вчора тут можна було замовити дослідження за 795 гривень. Мазки відправляли до Києва. Результат потрібно було чекати 3-5 днів.

“Ми виконали свій громадський обов’язок та, незважаючи на значні ризики, створили можливості лікарям Львівщини діагностувати вірус COVID-19 у складному початковому періоді – починаючи з 24.02 і до сьогодні.  Зазначимо, що усі виконані за цей період тести були негативними”, – зазначають в медзакладі.

Нагадаємо, щоб замовити дослідження, обов’язково треба було мати скерування лікаря. Тоді у відділенні на вул. Некрасова у Львові можна було отримати транспортний контейнер і з ним відправлятися на забір мазка у стаціонар.  Забір матеріалу на відділенні “Медісу” не проводився.

Фото: Главком.

Схожі новини