На Львівщині призначили нового керівника обласного управління юстиції | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині призначили нового керівника обласного управління юстиції
14 Травня, 13:01

На Львівщині призначили нового керівника обласного управління юстиції

Новим керівником Головного територіального управління юстиції Львівщини став Микола Станіщук, який з серпня 2018 р. працював начальником Головного територіального управління юстиції Івано-Франківщини. Про це сьогодні повідомили на сайті ГТУЮ Львівщини, пише Захід.нет.

З лютого 2018 по серпень 2018 року Микола Станіщук очолював Головне територіальне управління юстиції Рівненщини. З 2016 року був керівником Головного управління юстиції Одещини. Колишній начальник управління юстиції Львівщини Ярослав Жукровський вважає таке призначення політикою подвійних стандартів.

«Львівщина вкотре стала черговим експериментом, полігоном для випробовування. Це є реальний приклад безсистемної кадрової політики подвійних стандартів. З одного боку говорять, що боряться з корупцією, з іншого боку роблять все, щоб корупційний схематоз там певним чином систематизувати. Мені цікаво, чому на цю позицію за останні півтора роки не було проведено прозорого конкурсу? І чому призначають чергового десантника у Львівську область? Якщо говорити про пана Станіщука, то він був на багатьох посадах у різних областях , як на мене, нічим особливим він не відзначився. Наразі його функція і місія, напевно, бути виконавцем різних політичних завдань зі столиці», − каже Ярослав Жукровський.

У січні 2018 р. Ярослава Жукровського звільнили з посади очільника Головного територіального управління юстиції Львівщини.

Фото: usionlinе

Відео