Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині рекомендують послабити карантин: МОЗ
06 Липня, 13:08

На Львівщині рекомендують послабити карантин: МОЗ

Сьогодні, 6 липня, Львівська область отримала від Міністерства охорони здоров’я дозвіл послабити обмеження, введені у зв’язку з коронавірусом.

Згідно з даними МОЗ, Львівська область відповідає усім трьом показникам, що дозволяє послабити карантин. Йдеться зокрема про завантаженість лікарень (43%), охоплення тестуванням (108,6), а також інцидентність (10,9%).

screenshot_2-1

Нагадаємо, Львівщина є лідером серед інших міст України за кількістю виявлених хворих на коронавірус. За весь час карантину тут виявили 6,3 тис. інфікованих.

Через високий ріст захворювання область з травня не могла перейти до другого етапу послаблення карантину, який передбачає відкриття дитячих садків, відновлення роботи громадського транспорту. Щоправда, раніше на Львівщині дозволили відновити роботу приміських і міжміських автобусів. Ресторанам та фітнес-центрам у Львові дозволили приймати відвідувачів всередині, але з певними обмеженнями. Під забороною досі залишається робота дитсадків.

Завтра, 7 липня, у ЛОДА засідатиме обласна комісія ТЕБ і НС. Вона розглядатиме можливість послаблення карантинних заходів в області. Зокрема комісія зможе прийняти рішення щодо відновлення роботи дитячих садків.

Фото: Волинські новини.

Схожі новини