На Львівщині резервісти першої черги на три тижні залишають родини | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині резервісти першої черги на три тижні залишають родини
05 Грудня, 09:21

На Львівщині резервісти першої черги на три тижні залишають родини

У 184 Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного в селі Старичі Яворівського району на Львівщині розпочалися збори військовослужбовців оперативного резерву першої черги, передає IA ZIK. Керівництво військового комісаріату обіцяє, що збори не будуть тривати більше трьох тижнів.

«Всі комісаріати переведені у повну бойову готовність. Працюють у посиленому режимі і готові у будь-який момент виконувати завдання за призначенням. Робота по резервістам проводиться систематично. Хочу відмітити позитив щодо патріотизму наших мешканців. Коли зайшла мова про воєнний стан в Україні, то до працівників військових комісаріатів телефонували багато резервістів та демобілізованих, які питалися, чи є необхідність йти до військкомату, чи їхати безпосередньо в частину», – зазначив прес-секретар Львівського обласного військового комісаріату Роман Поронюк.

З резервістами, які вже проходили військову службу та виконували бойові завдання в складі сил Антитерористичної операції та операції Об’єднаних Сил, проводять бесіди. Після опрацювання їхніх документів видають польову форму.

Відео