Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині рятувальники гасили 14 пожеж сухої трави
19 Грудня, 20:59

На Львівщині рятувальники гасили 14 пожеж сухої трави

Через підвищення температури на Львівщині знову масово почала горіти суха трава. За минулу добу, 18 грудня, пожежі сталися у Дрогобицькому, Жовківському, Золочівському, Жидачівському, Самбірському, Сколівському, Старосамбірському, Стрийському, Турківському районах та в м. Борислав. Про це повідомляє ДСНС Львівщини.

Зокрема слід відзначити масштабну пожежу  селі Попелі Дрогобицького району. Через горіння сухої трави, вогонь охопив територію в 50 тис. кв.м. Схожа пожежа виникла і в Бориславі. Там вогонь знищив 20 ти. кв.м. сухої трави.

Загалом для гасіння пожеж сухої трави та сухостою протягом 18 грудня було залучено 51 працівника ДСНС та 15 одиниць спецтехніки.

Рятувальники нагадують про заборону спалювання сухостою, особливо у вітряну погоду. Неконтрольований вогонь при сухій та вітряній погоді швидко поширюється. Він знищує гектари трави, пошкоджує і випалює дерева та житлові будинки.

Особливо небезпечним є спалювання сухої трави на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, поблизу лісових масивів, газо- та продуктопроводів, автозаправних станцій. Швидкість поширення вогню надзвичайно висока, тому локалізувати такі пожежі на відкритих територіях дуже важко.

Фото: Погляд.

Схожі новини