На Львівщині ще дві смерті від коронавірусу: оновлена статистика в Україні та області | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині ще дві смерті від коронавірусу: оновлена статистика в Україні та області
10 Травня, 09:57
logo-black

На Львівщині ще дві смерті від коронавірусу: оновлена статистика в Україні та області

522 – стільки станом на 10 травня зафіксовано нових хворих на коронавірусну інфекцію в Україні. 15 людей померло, а 151 особа одужала. Такі  дані повідомив ЦГЗ. Загалом від початку епідемії у нашій державі захворіло 15232 людей, 391 особа померла та 3060 вдалось вилікуватися.

На жаль, 2 нових летальних випадки зафіксували за добу і на Львівщині. Загалом це вже 20 померлих від недуги у нашому регіоні.

Один пацієнт помер в реанімації госпіталю ветеранів та репресованих. Це чоловік 1952 року народження з Яворівського району. У нього також була пневмонія та супутні захворювання. Він був переведений з обласної лікарні. Інша жертва коронавірусної недуги – 75-річний мешканець села Дуліби Стрийського району. Відомо, що цього пацієнта госпіталізували до лікарні ще 30 квітня. 3 травня ПРЛ-тест підтвердив в нього наявність коронавірусу. У чоловіка розвинулась двобічна пневмонія. Крім того, померлий мав і ряд супутніх захворювань – ІХС, цукровий діабет, серцеву надостатність.

У Львівській інфекційній лікарні повідомляють, що за добу в області виявлено – 54 позитивних результатів ПЛР-тестування на CoVid-19. На сьогодні на Львівщині вже 753 людини захворіло від початку епідемії. Вилікуватись змогло 152 хворих. На 9 год. ранку в обласній інфекційній лікарні 149 хворих. 107 – з них мають підтверджений діагноз діагноз Covid-19. Серед пацієнтів – 20 – працівники закладів охорони здоров’я.

«Стан хворих у відділеннях від наближеного до середньої тяжкості до тяжкого, отримують медичну допомогу, очікують результатів ПЛР обстежень (первинних, повторних). У відділенні інтенсивної терапії – 8-ро хворих. На ШВЛ перебуває – 3-є пацієнтів, віком 71 рік, 70 років та 51 рік. Пацієнти у вкрай тяжкому стані, з ускладненнями основного захворювання та супутніми хворобами. Хворим проводиться комплекс діагностичних та лікувальних заходів», – повідомив заступник головного лікаря обласної інфекційної лікарні Ігор Берник.

 

Відео