Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині у 4-денного малюка підозрюють СOVID-19: лікарі ОХМАТДИТу не забезпечені засобами захисту
07 Квітня, 19:14
logo-black

На Львівщині у 4-денного малюка підозрюють СOVID-19: лікарі ОХМАТДИТу не забезпечені засобами захисту

Медики Львівської дитячої лікарні ОХМАТДИТ, яка єдина в області прийматиме дітей з коронавірусом, необхідними засобами забезпечені лише на дві доби. У них не вистачає захисних костюмів, комбінезонів, респіраторів, масок, одноразових халатів, рукавиць, окулярів, антисептиків. Тому вони звертаються до небайдужих людей з проханням допомогти.

Зараз у реанімації новонароджених ОХМАТДИТу вже перебуває перша дитинка, в якої є підозра на коронавірус. Це 4-денне немовля з діагнозом «пневмонія». Оскільки його батько нещодавно повернувся з-за кордону, дитині провели ПЛР-тест. Результат – негативний. Тепер лікарі чекають на результати від повторного обстеження.

«Батьки дитини – не львів’яни, а з району. Якого саме, не хочу розголошувати. Дитинка перебувала на штучній вентиляції легень. Але вже йде на покращення, то ми її зняли з апарату ШВЛ. У батьків обидва тести дали негативний результат. То маємо надію, що у дитини теж не підтвердиться COVID-19, – каже LMN головний лікар ОХМАТДИТу Олександра Бурда. – З минулої п’ятниці в лікарні не приймаємо планових та ургентних хворих. Надаватимемо допомогу лише дітям з підозрою на коронавірус та тим, хто ним захворів. Хвилюємося, що нам не вистачить засобів, які необхідні у такій ситуації».

Усі, хто має можливість допомогти, просять переказувати кошти на ЄДРПОУ 40201815 UA463808050000000026005508033 (рахунок у грн) – Благодійний фонд “Здорові діти”, або ж телефонувати за номером 067 769 99 46 – Олександра Бурда.

Фото: ілюстративне

Схожі новини