На Львівщині у день виборів другого туру буде більше силовиків | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині у день виборів другого туру буде більше силовиків
04 Квітня, 20:09

На Львівщині у день виборів другого туру буде більше силовиків

21 квітня, у день другого туру президентських виборів на виборчих дільницях Львівщини, а також у місцях масового скупчення людей перебуватиме більше силовиків. Про це повідомляє Захід.нет.

Керівник поліції Львівщини Валерій Середа звернувся до столичного керівництва з проханням залучити до роботи інші підрозділи Міністерства внутрішніх справ.

«Минулої неділі, коли відбувався перший тур виборів президента України, наші працівники забезпечували порядок більш ніж на двох тисячах дільниць Львівщини. Основна проблема – це недостатня кількість особового складу, оскільки на виборчих дільницях може нести службу лише працівник поліції. Тому я звернувся до Києва, аби дозволили нам підсилити охорону», –каже очільник поліції Львівщини.

Разом із поліцейськими 21 квітня, ймовірно, працюватимуть нацгвардійці, прикордонники, офіцери та курсанти. Це дозволить поставити на кожній дільниці по двоє працівників поліції. Вони, як і перед першим туром, знову охоронятимуть бюлетені, супроводжуватимуть членів ДВК під час голосування і спільно зі спостерігачами будуть виявляти порушення.

Минулої неділі за порядком під час голосування на Львівщині стежили понад 8 тисяч поліцейських.

Фото:day.kyiv

Відео