На Львівщині у поїздах побільшає контролерів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині у поїздах побільшає контролерів
07 Квітня, 16:05

На Львівщині у поїздах побільшає контролерів

У «Львівській залізниці» запровадили комплекс заходів, скерованих на зменшення збитковості приміських пасажирських перевезень. Тепер у поїздах збільшили кількість контролерів, які перевіртимуть квитки.

«Розпочали на Львівській магістралі місячник підвищення дохідності від пасажирських перевезень у приміському сполученні. Все аби запобігти випадкам безквиткового проїзду громадян у приміських електро- та дизель-поїздах. Із цією метою на вокзалах та станціях  почали працювати посадкові групи працівників магістралі. Вони проводять посилену перевірку проїзних документів у пасажирів, які пересуваються поїздами приміського сполучення», – кажуть у Львівській залізниці.

Особлива увага груп контролю буде зосереджена на вокзалах і станціях обласних та районних центрів. Тут, зазвичай, найбільший пасажиропотік. Крім того, на залізниці вже створено роз’їзні групи. Вони здійснюватимуть рейдові перевірки роботи провідників та наявності квитків у пасажирів. Перевірятимуть пільгові проїзні документи.

«Звертаємось до пасажирів із проханням вчасно та в повному обсязі оплачувати вартість проїзду у приміських потягах. А пасажирів пільгових категорій просимо брати у касах чи у провідників пільгові проїзні документи.  Громадяни можуть також повідомляти про неякісну роботу працівників магістралі. На це будуть вчасно реагувати», – додають в залізниці.

Залізничники наголошують, що оплата проїзду – це внесок пасажирів у вирішення проблеми глибокої збитковості приміських пасажирських перевезень. А також вона впливає на якість та повноту послуг залізниці у приміському сполученні.

  • 0
  • 187
Відео