Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині урочисто відзначили День Державного Прапора
23 Серпня, 20:45
logo-black

На Львівщині урочисто відзначили День Державного Прапора

Сьогодні, 23 серпня, в Україні відзначали День Державного Прапора. На Львівщині також пройшли святкові урочистості. У малих і великих містах організовували заходи на пошанування Державного символа та новітніх Героїв.

Державний стяг урочисто підняли над меморіалом пам’яті Героїв Небесної сотні у Львові.

У Дрогобичі в синьо-жовті прапори обгорнули пам’ятники видатних українців: Івана Франка, Тараса Шевченка, Степана Бандери, Вячеслава Чорновола, Юрія Котермака.

3-38
4-19

Урочисте віче біля пам’ятника Шевченку провели у Сокалі. Участь у ньому  взяли представники влади району та міста, громадських та політичних організацій, громада міста. Урочисто підняли  Державний Прапор  на флагштоці. А з понад ста старовинних  вишиваних рушників , які надали мешканці кожного населеного пункту району, створили  алею.

5-13

На церковному подвір’ї Старого Самбора громаді міста освятили родинні прапори. А Спілка учасників АТО Старосамбірщини провела автопробіг до місць поховань полеглих Героїв Небесної сотні та АТО на Старосамбірщині і Самбірщині.

«Ми розділилися на 2 маршрути. Стартували о 10, а завершили в 19.00. Ця акція потрібна. Не забуду ніколи очей Сашка, який цьогоріч закінчив 11 клас. Йому так потрібен тато. Це син нашого полеглого побратима Сергія Білоуса. На могилу до тата прийшов з бабцею. Рідні плакали, дякуючии  нам, що пам’ятаємо. А ми ще з більшою відповідальністю розуміємо, що маємо жити і боротися заради України, задля сімей полеглих героїв», – розповідає LMN Руслан Пукшин, голова Спілки учасників АТО Старосамбірщини.

8-6
7-5

Загалом відвідали понад 50 могил, біля яких молились, тричі салютували, промовляли гасло «Слава Україні» та співали гімн.

Фото: LMN та з вільних джерел

 

Схожі новини