На Львівщині організовують традиційне масове сходження на Говерлу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині організовують традиційне масове сходження на Говерлу
20 Березня, 13:15
logo-black

На Львівщині організовують традиційне масове сходження на Говерлу

Тетяна Пасічник

У суботу, 23 березня, відбудеться традиційне масове сходження на гору Говерлу «ГОВЕРЛЯНА-2019». Охочі вже зареєструвались. Зі Львова відправляється два автобуси з львів’янами. Однак, якщо хтось захоче долучитись пізніше, зможе під’їхати самостійно.

Збір учасників відбудеться у п’ятницю, 22 березня, о 15.00 біля головного залізничного вокзалу Львова. Внесок учасника – 650 грн.

Про це повідомили у ЛОДА сьогодні під час брифінгу.

Учасників організовано розсадять в автобуси, які відправляються зі Львова у навчально-спортивну базу «УКРАЇНА». Вона розташована в смт. Ворохта Івано-Франківської області. Там люди ночуватимуть.

23 березня о 07.00 автобусами організовано підвезуть до верхів’я ущелини. Звідти почнеться пішохідна частина.

Таке сходження відбувається кожного року. Беруть участь у ньому від 300 учасників до 2400. Зі Львова виїжджає менша кількість людей. Однак, перед сходженням самостійно з’їжджаються люди з різних районів. Вони приєднуються та разом піднімаються на Говерлу.

Цьгоріч наймолодшому учаснику, що доєднався до сходження – 6 років.

“Ми сподіваємось, на Говерлі буде хороша погода. Однак, усі учасники повинні бути готові до капризної погоди. Сходження відбувається організовано колонами, які очолює керівник. На більш складних підйомах рятувальна служба організує мотузки та страхування. Важливо, щоб учасники не відлучались від групи. Щодо одягу та взуття, обов’язково повинні мати  вітрозахисний костюм з капішоном, шапка та рукавиці і водонепроникне  взуття”, – наголосив керівник Львівської обласної контрольно-рятувальної служби Михайло Яворівський.

Загальний час сходження (підйом і спуск) – близько 8 годин.

Фото:Спорт Континент

Відео