Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині відновлюють пасажирські перевезення
22 Червня, 20:22

На Львівщині відновлюють пасажирські перевезення

Карантин на Львівщині продовжили до 30 червня, але водночас уже із завтрашнього дня, 23 червня, дозволили відновлення в області пасажирських перевезень, таке рішення ухвалили сьогодні на засіданні комісії ТЕБ та НС.

«Комісія дозволила роботу громадського транспорту. Адже тисячі людей щодня з області їдуть на роботу у Львів. Це спричиняє значне скупчення людей, породжує функціонування нелегальних перевезень. Переконаний дозвіл на законні транспортні перевезення дадуть змогу контролювати і відстежувати усі маршрути, це також дозволить розвантажити існуюючі маршрути. Чим більша кількість громадського транспорту – тим менше скупчення», – пояснив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

У ЛОДА водночас наголосили, що в області епідеміологічна ситуація продовжує погіршуватися, тому просять мешканців не ігнорувати правилами карантину. Слідкувати за дотриманням карантинних обмежень Львівщини будуть мобільні групи із працівників поліції, Держпродспоживслужби  та представників органів місцевого самоврядування.

До слова, сьогодні перевізники Львівщини заявили, що відзавтра відновлюють обласні, приміські й міжміські перевезення із дотриманням усіх вимог карантину.

 

Схожі новини