Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині викрили контрабанду наркотиків на мільйони гривень
11 Січня, 10:56

На Львівщині викрили контрабанду наркотиків на мільйони гривень

Злочинне угрупування, яке займалося контрабандою великих партій наркотиків з Європи в Україну блокувала Служба безпеки України на Львівщині. Одного із організаторів банди затримали на пропускному пункті «Грушів».

«26-річний житель Львівщини намагався автомобілем ввезти з Польщі до України таблетки, що містять у своєму складі прекурсор «псевдоефедрин». Понад 107 тисяч таблеток зловмисник переховував у конструктивних порожнинах легкового автомобіля», – кажуть у прес-службі прокуратури Львівщини.

72397ddee09d115b8a40c1308f5d00fdf47c42f6

За словами правоохоронців, зловмисники закуповували в одній із сусідніх країн прекурсори для виготовлення психотропів і їх збуту в Україні. Щомісяця наркоторговці ввозили 300 тисяч таблеток з вмістом псевдоефедрину. Синтезували психотропи в нарколабораторіях, розташованих в столичному регіоні, а також в Рівненській, Харківській і Дніпропетровській областях. Збували наркотики через один з месенджерів по всій території країни.

Вартість вилучених речовин за цінами чорного ринку становить понад 4 мільйони гривень.

Наразі у справі тривають слідчі дії. Проти зловмисників порушене кримінальне провадження за статтею контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів. Затриманому вже повідомили про підозру

Схожі новини