На Львівщині викрили ще одного “чорного лісоруба” | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині викрили ще одного “чорного лісоруба”
13 Жовтня, 16:50

На Львівщині викрили ще одного “чорного лісоруба”

На Старосамбірщині затримали лісоруба з Турківщини

Служба охорони лісу “АРКОН” повідомила, що останнім часом почастішали звернення місцевих жителів, які по-справжньому переживають за лісовий спадок в селах Головецької сільської ради. Тому представники орагнізації провели обхід масивів.

“Масова хаотична вирубка, залишки гілок та верхівок, незліченна кількість пнів, що подекуди були більше метра у висоту, заготовки без бірок на вивезення. Картина насправді викликала злість та сум,” – описали ситуацію на Старосамбірщині охоронці лісу.

Разом з представниками КП Старосамбірський “Галсільліс”, якому підпорядковується ділянка, хлопці почали влаштовувати засідки.

В результаті 11 жовтня спіймали на гарячому Кіру Віталія Федоровича, жителя села Лімна Турківського району, в момент вивезення не біркованої лісової продукції з території Дністрянського лісництва.

 

За нашими даними Кіра В. на території Лімнинської сільради проводить господарську діяльність по обробці деревини без реєстрації підприємницької діяльності та без жодних дозвільних документів.
Встановлено, що в цьому лісництві уже давно існує схема незаконної вирубки та реалізації деревини, до якої причетні перші особи Дністрянського лісництва та тіньові підприємці, – повідомляє “АРКОН”

Служба охорони лісу також провела розслідування щодо діяльності цього лісоруба та його підопічних та всі матеріали предала у відповідні державні органи влади.

Варто зазначити, що нещодавно Віталій Кіра був звільнений з посади лісничого, що може стати першкодою для притянення їх до відповідальності.

Відео