На Львівщині виявили міжнародного хакера – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині виявили міжнародного хакера
23 Листопада, 15:34

На Львівщині виявили міжнародного хакера

Він інфікував комп’ютери у 50 країнах

Нацполіція України виявила на Львівщині розробника вірусу, який інфікував близько двох тисяч комп’ютерів у 50 країнах. У помешканні 42-річного чоловіка вже провели обшуки і виявили там панель доступу до заражених комп’ютерів, що дозволяла віддалено керувати встановленням програм, робити знімки екрана та перехоплювати відео і звук із підключених пристроїв. Наразі правоохоронці проводять експертизу вилученої техніки.

У поліції також повідомляють, що чоловік створив свою версію вірусу DarkComet, однак наразі невідомо, як саме відбувалося зараження комп’ютерів. Під час обшуку у помешканні чоловіка вилучили заражений вірусом ноутбук та стаціонарний комп’ютер.

 

«Під час попереднього огляду техніки на комп’ютері хакера спеціалісти з кіберполіції виявили адмінпанель доступу до заражених комп’ютерів, його інсталяційні файли, знімки екрану з підконтрольних комп’ютерів», – додали правоохоронці.

Розслідуванням несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерів та створення шкідливих програм займатимуться львівські слідчі.

Відео