Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині запрацювала гаряча лінія для підтримки малого бізнесу
26 Березня, 17:08
logo-black

На Львівщині запрацювала гаряча лінія для підтримки малого бізнесу

Відсьогодні, 26 березня, за підтримки Української Галицької партії у Львові запрацювала гаряча лінія. Нею можуть скористатися представники малого та середнього бізнесу, які в умовах карантину зіткнулися з певними проблемами. На дзвінки відповідають фахові юристи.

За перший день роботи, кажуть консультанти, зверталися переважно люди із районів області.

«До карантину в нас працювала громадська приймальня, де консультували підприємців з різних питань. А зараз, за умов надзвичайної ситуації, коли діють певні обмеження, вирішили запустити гарячу лінію. Розуміємо, що проблеми малого та середнього бізнесу ніде не поділися, навпаки, тільки зросли, – розповідає LMN юристка Ольга Тур. – Надаємо первинні юридичні консультації. Люди питають, як продовжити зараз кредит, зменшити витрати при орендних сплатах, як отримати сертифікати торгово-промислової палати. На жаль, прийняті зараз закони зовсім не захищають підприємців малого та середнього бізнесу. А ті несуть зараз величезні збитки, адже витрати – оренда приміщень, зарплати працівникам тощо – не зменшилися. Тому, аби люди із малого бізнесу не припиняли свою діяльність, ми взялись їм допомогти, підтримати. Розповідаємо про ті гарантії, які на сьогодні існують для них».

Підприємців, які мають потребу порадитися з юристами, просять телефонувати щодня за номером: 096 561 75 39. Консультації безкоштовні.

 

90620576_211854150068151_6741144294276464640_n
  • 0
  • 448
Схожі новини