Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині зніматимуть фільм: де саме
27 Липня, 18:17

На Львівщині зніматимуть фільм: де саме

Днями в області розпочнуть зйомку історичного фільму «Легенда Стрия», що є частиною реалізації масштабного регіонального проєкту «Легенди нашого краю».

Події фільму переносять нас в історичні часи середини XIV століття – часи заснування міста Стрия. Як повідомляють у Львівській ОДА, це захоплююча повість про  надзвичайну долю сина саксонського лицаря,  що опиняється на Галичині.

Зйомки триватимуть 2 місяці з 30 липня по 25 вересня цього року. Розпочнуть зйомки на території фортеці Тустані. Там відзнімуть в основному батальні сцени. Загалом буде 20 різноманітних локацій і сцен. Зйомки також проходитимуть на території Сколівщини, у місті Стрий, на березі р. Стрий, у Славській ОТГ, в місті Моршин, селах Підгірці та Розгірче Стрийського району, Олеському замку.

“Це буде народний фільм. Для його реалізації ми плануємо збирати, як то кажуть з миру по нитці. Адже бюджет фільму 840 тисяч гривень. Фільм прославляє наш край, наше славне квітуче місто, його тисячолітню захоплюючу історію, працьовитих та патріотичних мешканців. Він дозволить гідно представляти наш край на теренах України та світу”, – розповів одному з місцевих видань автор ідеї, сценарію та продюсер картини Юрій Комарницький.

Родзинкою фільму є те, що в головних ролях знімуться відомі діячі мистецтва та культури Стрийщини, Сколівщини та Львівщини.

Схожі новини