На Львівщині зросла кількість хворих на COVID-19 | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині зросла кількість хворих на COVID-19
22 Травня, 09:46
logo-black

На Львівщині зросла кількість хворих на COVID-19

За минулу добу на Львівщині коронавірус виявили у ще 65-ти людей, передає Львівська міська рада. Це значно більше ніж напередодні. Зазначимо, день перед тим в області коронавірус підтвердили у 39-ти людей, ще раніше у 38-ми. Станом на ранок 22 травня кількість інфікованих в регіоні становить 1 240 осіб. З них 33 людини померли та 250 вже одужали. За минулу добу лабораторні центри провели 303 ПЛР-тести.

Як повідомив заступник головного лікаря Львівської обласної інфекційної лікарні Ігор Берник, за попередньо добу у приймальне відділення лікарні звернулося 22 особи. З них госпіталізували четверо львів’ян з підозрою на COVID-19 та сімох із підтвердженим діагнозом.

«У відділенні інтенсивної терапії перебуває семеро хворих. До апарату ШВЛ підключили трьох пацієнтів. Це хворі віком 70 і 64 роки та 51 рік. Вони у тяжкому стані, з ускладненнями основного захворювання та супутніми хворобами. Стан хворої, яку від’єднали від апарату ШВЛ, тяжкий але стабільний», – каже Ігор Берник.

Загалом в Україні 20 148 випадків інфікування COVID-19. За останню добу вірус виявили у 442-ох людей. Усього від хвороби померло 588 людей та 6585 вже одужали.

Найбільше хворих у Чернівецькій області – 2 905 осіб. На другому місці за кількістю заражених перебуває Київ – 2 552. Далі у рейтингу Київщина – 1 344 особи.

У межах послаблення карантину з 10 червня влада дозволить відкрити зали кафе та ресторанам. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я. Йдеться про ті регіони, де вирішать послаблювати карантин. Тобто, як передбачає “адаптивний” карантин, кожен регіон сам вирішуватиме, чи дозволяє епідемічна ситуація послаблювати карантин.

Фото: ТСН.

Відео