На Львівщині поселилася нова ведмедиця | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині поселилася нова ведмедиця
03 Жовтня, 11:47

На Львівщині поселилася нова ведмедиця

Маша житиме у притулку "Домажир"

У ведмежому притулку “Домажир” побільшало мешканців. Тепер тут поселилася Маша – ведмедиця. Досі вона жила у притулку біля Житомира.

“Нова мешканка зробила перші кроки у своєму новому домі, де житиме до кінця життя. Німецький ветеринар Марк оглянув ведмедицю – він задоволений станом її здоров’я”, – розповіли зоозахисники.

Фото: "Домажир"

Додамо, що ведмежий притулок “Домажир” розташований за 15 кілометрів від Львова, у Яворівському районі. Він є унікальним реабілітаційним центром для бурих ведмедів. Сюди потрапляють тварини, яких зоозахисники рятують від пересувних цирків, приватних звіринців, притравлювальних станцій та інших недобросовісних господарів.

Заснували такий проект за підтримки Міжнародного благодійного фонду “Чотири лапи”.

Ведмеді тут мають окремі вольєри та територію і живуть в умовах, максимально наближених до природних.

Зараз у притулку мешкають Потап, Бодя, Христя, Настя та Маша.

Охочі можуть приїхати сюди на екскурсію. Притулок працює із вівторка до неділі із 10:00 до 16:00. Добратися до притулку можна рейсовим автобусом зі Львові від Янівського кладовища. Їхати треба до с. Ямельня, а звідти – звернути праворуч до с. Жорниська та пройти ще 2,5 км.

Якщо ж їхати автомобілем, то треба рухатись трасою М-10 у напрямку Яворова. Після знаку”Ямельня” доїхати по трасі до вказівника “Жорниська”, повернути за вказівником і проїхати ще 2,5 км.

Відео