Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщину завітав кардинал Ватикану Конрад Краєвський
18 Липня, 20:36

На Львівщину завітав кардинал Ватикану Конрад Краєвський

Сьогодні, 18 липня, у Львові з візитом перебуває представник Ватикану, кардинал Конрад Краєвський. Він завітав до міста на освячення храму св. Йоана Павла ІІ й території будівництва Дому для самотніх жінок, передає Zaxid.net.

Також кардинал відвідав кілька львівських храмів, прогулявся по площі Ринок та оглянув фермерський ярмарок, що сьогодні запрацював біля Ратуші. Потім кардинал освятив територію під будівництво дому для самотніх і бездомних жінок на перехресті вулиць Хлібної-Пимоненка. Домом будуть опікуватимуться Сестри Альбертинки РКЦ.

Кардинал Конрад Краєвський матеріально долучився до будівництва Притулку для убогих на вул. Мазепи.

img_2337

«Колись на нашій зустрічі мер міста звернувся, щоб ми подумали про соціальні справи. Я сказав, що ми готові. Так і розпочалось, сьогодні ми можемо подивитись на допомогу Альбертинців для бездомних чоловіків. Ця співпраця буде тут також зі сестрами-альбертинками. Тепер кожен може допомогти, щоб цей будинок повстав якнайшвидше», — заявив митрополит Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький.

Кардинал Конрад Краєвський спільно із віце-прем’єром Польщі Яцеком Сасіним та міським головою Львова Андрієм Садовим поклали квіти до Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні.

На освячення храму св. Йоана Павла ІІ у Сокільниках на Пустомитівщині прийшло сотні вірян, яких розмістили на подвір’ї церкви.

«Це є щось, як народження дитини, від цього все розпочинається. Це одна справа, друга – святійший отець, думаю, звернув увагу на це дійство, тому прислав свого представника. Кардинал є серцем папи, рукою папи», – зазначив настоятель храму св. Йоана Павла ІІ отець Григорій Драус.

Візит Кардинала Конрада Краєвського – особливий жест Папи Франциска, раніше коментував Митрополит і Архієпископ Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький.

Кардинал народився 25 листопада 1963 року в польському місті Лодзі. Доктор богослов’я. 3 серпня 2013 року Папа Франциск підніс монсерйора Краєвського до гідності архієпископа, а 20 травня – кардинала.

Фото: ЛМР

 

Схожі новини