На львівському автовокзалі пасажири за 1200 гривень можуть пройти ПЛР-тестування | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На львівському автовокзалі пасажири за 1200 гривень можуть пройти ПЛР-тестування
03 Листопада, 10:31

На львівському автовокзалі пасажири за 1200 гривень можуть пройти ПЛР-тестування

На автовокзалі «Львів», що на вул. Стрийській, 109, відтепер можна робити ПЛР-тестування. Громадяни України, які повертаються з-за кордону з країн «червоної» зони, можуть відразу по прибутті здати аналіз, аби не відбувати двотижневий карантин. Результат тесту надійде через добу, повідомляє Zaxid.net.

«Результат ви отримаєте до 24 годин після збору даних на електронну скриньку. Якщо коронавірусної інфекції не виявлено, лабораторія автоматично зупинить ваше перебування на самоізоляції у додатку «Дій вдома», встановлення якого є обов’язковим при поверненні з країн червоної зони», — зазначено у повідомленні компанії East West Eurolines, що займається міжнародними пасажирськими перевезеннями з автовокзалу.

До прикладу, пасажири East West Eurolines, можуть записатися на тест ще в дорозі. Слід звернутися до водія автобуса, він внесе у список для проходження тестування. Відразу після приїзду на львівській автовокзал пасажирів проведуть у медпункт для збору аналізів. Вартість послуги – 1200 грн.

Нагадаємо, що Польща зараз зарахована до «червоної» зони. Станом на 23 жовтня МОЗ зарахувало до такої зони також Чехію, Бельгію, Нідерланди, Чорногорію, Францію, Словенію, Швейцарію, Великобританію, Іспанію, Ізраїль, Грузію, США, Австрію. Повертаючись з цих країн, українцям треба відбути 14-денний карантин або здати тест на Covid-19.

Така ж послуга з ПЛР-тестування доступна і у львівському аеропорту.

Фото: ЛМР

Відео