На Львівському хімзаводі стався вибух: чи є загроза для людей | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівському хімзаводі стався вибух: чи є загроза для людей
04 Серпня, 09:15

На Львівському хімзаводі стався вибух: чи є загроза для людей

Вчора, 3 липня, близько 7 вечора, на Львівському хімзаводі стався вибух. Від розриву повибивало вікна в будівлі, займання не було, але диміло. На щастя, постраждалих немає. Найближчі будинку від заводу розташовані всього за сотню метрів. Люди, які там мешкають, неабияк злякалися, пише ТСН.

У службі безпеки підприємства кажуть, що розірвало обладнання. За попередньою інформацією, це сталося через зношеність металу.

Свідки розповідають, що одразу після вибуху на завод не впускали ані поліцію, ані рятувальників. Мовляв, приватна територія. Лише згодом екстрені служби таки змогли потрапити усередину й оглянути місце вибуху. Рятувальники заспокоюють – жодної небезпеки для людей нині немає.

“За зовнішніми ознакам не було виявлено горіння. Одна зі стінок компресора не витримала тиску, через це стався вибух. Працівниками ДСНС були проведені заміри небезпечних хімічних речовин. Небезпечних речовин не виявлено. Для людей жодної шкоди не буде”, – запевняє заступник начальника Сихівського державно-пожежної рятувальної частини Роман Типа.

За словами рятувальників, нічого небезпечного на хімзаводі не виробляли. Там лише заправляли кисневі балони, які використовують у лікарнях.

Відео