Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На львівських вулицях запрацюють тривожні кнопки для виклику поліції з відеоспостереженням
23 Вересня, 18:49

На львівських вулицях запрацюють тривожні кнопки для виклику поліції з відеоспостереженням

На львівських вулицях почали встановлювати нові камери відеоспостереження. Частина з них матиме функції розпізнавання номерних знаків та облич. Незабаром у місті також облаштують чотири острівці безпеки з тривожними кнопками для виклику поліції. На оновлення системи відеоспостереження мерія витратила 17,9 млн грн, передає zaxid.net.

Як розповів заступник начальника управління безпеки міста ЛМР Павло Пец, у рамках оновлення системи у місті встановлять близько 280 нових камер спостереження. Їх доєднають до існуючої мережі.

«Збільшуємо кількість камер із визначенням номерних знаків, які будуть розташовані на всіх головних вулицях і перехрестях міста. Встановлюється система визначення облич у центральній частині міста, головному та приміському вокзалах, а також автовокзалу на вул. Стрийській. Усю інформацію з цих камер буде отримувати поліція, щоб мати змогу порівняти ці дані з інформацією із їхньої бази даних», – розповів Павло Пец.

На площі Ринок та трьох міських парках незабаром облаштують чотири острівці безпеки з тривожними кнопками. За словами Павла Пеца, будь-яка людина, яка потребує допомоги, зможе натиснути на кнопку і одразу зв’язатися із поліцією або центром безпеки міста. Виглядатиме такий острівець як стовпець із кнопкою та роботизованою камерою відеоспостереження, яка одразу передаватиме інформацію поліції.

«Додатково на цьому острівці безпеки вмикається світлова і звукова сирена. На цьому острівці буде камера відеонагляду, яка передасть інформацію поліції. Такі острівці плануємо встановити на площі Ринок, та у трьох популярних міських парках: «Високий замок», Парк культури і в Стрийському парку або парку ім. Франка», – зазначив Павло Пец.

Окрім того, в управлінні патрульної поліції облаштують ситуативний центр, щоб патрульні мали змогу оперативно отримувати дані з усіх камер відеонагляду і передавати екіпажам необхідні їм уривки із записів.

За словами Павла Пеца, перші камери вже почали монтувати у місті, а повноцінно оновлена система відеоспостереження запрацює в листопаді.

ФОто: zaxid.net

Схожі новини